Zijn schoolbesturen/scholen verplicht om mee te werken aan de Resultaatafspraken VVE?

Ja, in WPO artikel 167 staat dat gemeenten en schoolbesturen verplicht zijn de afspraken te maken en hierover jaarlijks in gesprek te gaan. De Onderwijsinspectie kan scholen/schoolbesturen hierover bevragen tijdens het vierjaarlijkse Inspectiebezoek.