Voor welke ouders kunnen we de ouderbijdrage compenseren?

Het is voor gemeenten niet mogelijk om alle ouders een kwijtschelding te geven voor de ouderbijdrage, als ze ook kinderopvangtoeslag ontvangen. Het is voor bepaalde groepen ouders zeker wel mogelijk, zo staat dat in Wet Kinderopvang artikel 1 lid 13.